به سامانه آهن خوش آمدید

سامانه آهن در سال ۱۳۹۳ کار خود را با صادرات میلگرد به عراق آغاز کرد. سپس با ایده فروش اینترنتی آهن و ایجاد وب سایت با درگاه امن ، فروش آهن در بازار ایران را در کنار صادرات انجام داد. ( برای اولین بار فروش اینترنتی آهن با کمک درگاه امن بانک پاسارگاد در ایران )

about-us

استخدام نیروهای مبتدی و آموزش فروش آهن هدف اصلی این مجموعه بود و در سال۹۴ با تبلیغات گسترده یکی از دفاتر اصلی فروش آهن در ایران مطرح شد سپس در سال ۹۷ با رویکرد آیتی محور و پلتفرم مارکت پلیس ادامه داد و برای اولین بار ارتباط مستقیم بین آهن فروش و مشتری را در پلتفرم خود (اپلیکیشن و وب سایت ) فراهم کرد. درسامانه آهن کاربران میتواند قیمت موجودی آهن آلات آهن فروشی های مختلف رو بررسی و مقایسه کنند

about-us

قیمت های مقاطع قولادی مثل میلگرد ، تیراهن ، ورق ، نبشی، ناودانی و قوطی و پروفیل در سایت سامانه آهن از پایین ترین قیمت به بالاترین قیمت منظم شده است.

about-us

در حال حاضر دروب سایت سامانه آهن اطلاعات تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف کنندگان مقاطع فولادی ایجاد شده و هر کدام یک صفحه مربوط به خود دارند

about-us

سامانه آهن در کنار پلتفرم خود ۲ خدمت دیگر در زمینه فولادی ارایه کرده است:

۱. کتاب فولاد ایران

۲. شست های فولادیم که ارتباط مستقیم بنگاه

هدف اصلی سامانه آهن ارتباط بدون واسط بین مصرف کننده و تولید کننده است که تلاش کرده در ۳ زمینه کتاب فولاد و پلتفرم و نشست های فولادیم آن را تحقق بخشد.

about-us

فولادیوم به عنوان اولین نشست مصرف کنندگان و فروشندگان آهن ایران سعی بر آن دارد که با کمک شرکت‌ها و بنگاه‌های فعال و مطرح ایران در برقراری ارتباط بین اکوسیستم نقش فعال داشته باشد. اولین جلسه فولادیوم در تاریخ 6 مرداد 1401 با حضور پرشور شرکت‌های مطرح ایران, بنگاه‌های مهم کشور و فعالین آهن ایران برگزار شد. در این نشست افتخار میزبانی از کارخانه‌های بزرگ مصرف‌کننده‌ی مقاطع فولادی همچون پارس خزر , لورچ, ایستکول, روبلتون ... را داشتیم. و همچنین از کارخانه‌های تولیدکننده فولا نیز کارخانه‌ی امیرکبیر کاشان, کارخانه شهریار, کارخانه‌های گیلان و سمنان , هفت الماس, فولاد غرب, گروه ملی صنعت فولاد ایران و ورق خودرو مهمان ما بودند.

about-us

دومین نشست تجار, کارخانجات و مصرف‌کنندگان آهن ایران موسوم به فولادیوم در تاریخ 5 آبان در هتل اولین برگزار شدو در این نشست کارخانجات فولادی از جمله کارخانجات امیرکبیر, ورق امیر کبیر, ورق گیلان و سمنان, ورق خودرو, فولاد غرب آسی و همچنین از کارخانجات قوطی و پروفیل, کارخانجات مهر سهند کارخانه پروفیل یزد, آریا دلیجان اصفهان و قوطی پروفیل تهران شرق حضور پیدا کردند. مهمانان دیگر این نشست نیز تعداد زیادی از تجار و دفاتر بازرگانی و از مصرف‌کنندگان نیز کارخانجات پاکشوما, فیلور, پلار و ... در این جمع بودند.

about-usabout-usabout-usabout-usabout-usabout-usabout-usabout-us

اعضای تیم ما

profile image
محمدرضا نواب
رئیس هیئت مدیره
profile image
ابوالحسن وفایی
مدیریت
profile image
محمدرضا ذاکری
مدیر عملیات
profile image
امیر احسان حاجی حسینی
مدیر فنی
profile image
بهاره شیرافکن
کارشناس فنی
profile image
محمدصادق علیزاده
کارشناس فنی
profile image
محمد جواد کریمی
کارشناس مشتریان